Witamy w sklepie Bob Marley, gdzie można kupić nasiona marihuany z Holandii, Jamajki, Hiszpanii i innych krajów. Nasiona marihuany mogą być dostarczone do dowolnego miasta w Polsce i Europie. Od 2010 roku, nasze usługi są stale udoskonalane, aby zaoferować swoim klientom tylko najlepsze i sprawdzone odmiany od wiodących producentów i hodowców, o czym świadczy nasza doskonała reputacja. Witryna zawiera szeroką gamę oryginalnych nasion renomowanych producentów, które może od nas zakupić osoba powyżej 18 roku życia. Można tutaj kupić nasiona konopi najwyższej jakości Polsce. Ziarna są wysyłane w szczelnie zamkniętym opakowaniu, bez podania jego zawartości. Nasza strona nie promuje uprawy nasion konopi ani ich kiełkowania, a jedynie daje możliwość zapoznania się z najlepszymi osiągnięciami oficjalnej selekcji. Ziarna mogą być wykorzystane jako:

Suplementy do stymulowania trawienia;

Karma dla papug i ryb;

Mineralne karmy dla zwierząt hodowlanych;

leki zapobiegawcze;

Przynęty do wędkowania.

Tutaj można kupić nasiona marihuany : Pablo Escobara, Czerwony smok, Indica 420 i inne.


Dlaczego warto wybrać nasz sklep jako dostawcę nasion marihuany?

Anonimowość:

Gwarantujemy bezpieczeństwo poufnych danych wykorzystywanych do zamawiania nasion konopi.

100% gwarantowanej jakości otrzymywanych nasion.

W internetowym sklepie konopinasiona posiadamy najlepsze nasiona sprowadzane z Holandii, Jamajki i Hiszpanii, w oryginalnym opakowaniu.

Bezpieczeństwo:

Sprzedaż nasion konopi Polsce jest absolutnie zgodna z prawem, więc nie pociąga za sobą odpowiedzialności karnej lub administracyjnej.

Dostawa na terenie całej Polski.

Zapewniamy anonimowe przesyłki kurierskiej, ekspresową dostawę.

Łatwość płatności. Można wybrać dowolną formę płatności (gotówka przy odbiorze, gotówka na dostawy pocztą lub kurierem nasion konopi, Yandex Money, Bitcoin, QIWI, Visa / Mastercard, PayPall).

Niezawodność:

Jesteśmy zaangażowani w dostawe oryginalnymi nasion konopi (marihuany) W Polsce od 2013 roku. W tym czasie udało się nam stworzyć wokół siebie szeroką grupę zadowolonych klientów, którzy związali się z naszą firmą na długie lata.

Przechowywanie nasion marihuany

Długoterminowe przechowywanie nasion wymaga przestrzegania kilku prostych zasad, które pozwolą na maksymalne opóźnienie dla wewnętrznych procesów życiowych oraz zachowanie ich najwyższej jakości. Należy zwrócić uwagę na następujące czynniki:

Utrzymanie poziomu wilgotności 6-9%

Przekroczenie tej liczby jest obarczona rozkładem delikatnych nasion konopi, a bardzo niska wilgotność prowadzi do pogorszenia jakości nasionka. Zaleca się używać nawilżacze, aby utrzymać optymalny poziom (najbardziej opłacalnym i często używany - żel krzemionkowy). Musisz umieścić nasiona w suchym, nieprzezroczystym pojemniku mają być wprowadzone wraz z torbą z żelu krzemionkowego w przezroczystym szklanym słoju. Masa pochłaniacza nie może przekraczać całkowitej masy ziaren, aby ich nie nawilżyć zbyt mocno.

Brak światła

Ekspozycja na światło wywołuje proces kiełkowania, który jest w Polsce zabroniony.  Przy intensywnym świetle można znacznie pogorszyć jakość nasion, a zatem konieczne jest, aby zachować je tylko w nieprzezroczystych pojemnikach.

Temperatura

Do przechowywania i spowolnienia procesów życiowych w nasionach konopi długoterminowej jest wymagane obniżenie temperatury nasion. Można korzystać z lodówki (około 4 ° C) lub zamrażarki (-1 ° C). W obu przypadkach ważne jest, aby nasiona były suche i nie narażać ich  na nagłe i częste zmiany temperatury. Konieczne jest, aby umieścić produkt w szczelnym pojemniku do przechowywania. W przypadku przechowywania w warunkach poniżej zera, należy poczekać, aż ziarna zmienią temperaturę na pokojową i dopiero wtedy otworzyć pojemnik (worek). Ziarno może być przechowywane w chłodnym miejscu, ale musi być zapewnione, że nie było żadnych ekstremalnych temperatur.

Brak dostępu powietrza

Pomimo pozornej solidności, pancerzyk nasion marihuana ma luźną strukturę, w której są wystarczające otwory dla dostępu powietrza i wilgoci. Dostarczenie dużej ilości powietrza do ziarna aktywuje proces, więc dla długotrwałego przechowywania należy zadbać o uszczelnienie. Idealnym rozwiązaniem jest przechowywanie w workach próżniowych typu zip-lock.

Zminimalizować wpływ różnych szkodników

Głównymi wrogami nasion konopi są grzyby, pleśń, gryzonie i owady. Aby zapobiec rozwojowi pleśni i grzybów mogą być przechowywane w niskiej temperaturze (poniżej 15 ° C). Od robaków najprostszym sposobem jest umieszczenie nasiona w pojemniku szklanym lub metalowym. Do zwalczania owadów można posypać ziemią okrzemkową ziarno przed wysłaniem ich do przechowywania. Łącząc wszystkie powyższe, możemy polecić do przechowywania ziarna konopi suche miejsca bez szkodników oraz w niskiej temperaturze.